kahramanmaraşambari
kahramanmaraşambari


Kahramanmaraş Ambarı

     Kahramanmaraş Ambarımüşterilerinin her türlü yasal emtiaların koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda Kahramanmaraş Ambar taşımacılığı olarak güvenli olarak ulaştırılabilmektedir.

Şirketimiz, Kahramanmaraş ambarı nakliye ile müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malları yine müşterilerimizin belirlediği depo, antrepo, fabrika ve vb. gibi yerlerden direkt olarak aktarma yapmaksızın müşteri irsaliyesindeki belirtilen adrese teslim şeklindedir.


 Kahramanmaraş Ambarı Neler Taşır?

     Kahramanmaraş İstanbul Ambarı, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Kahramanmaraş Ambar ve Kahramanmaraş İstanbul Ambar hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Kahramanmaraş Ambar seferleri düzenlemektedir.


Kahramanmaraş Ambarı Günlük Sefer Düzenler

Gebze Kahramanmaraş ambar, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda Kahramanmaraş Ambarı Anadolu Yakası ve Kahramanmaraş ambarı,  ambar hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Kahramanmaraş Ambar seferleri düzenlemektedir.


Kahramanmaraş Teslim Süresi?

       Kahramanmaraş Ambarı hizmetleri kapsamında teslimat sürelerimiz;

  • İstanbul Kahramanmaraş Parça yük ‘parsiyel’ teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Kahramanmaraş Ambar yükü teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Kahramanmaraş Komple yük teslimat süresi 48 saattir.


Kahramanmaraş Ambar Fiyatı?

Kahramanmaraş Ambar taşımacılığı fiyatlarımız palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs. gönderileriniz için ayrı ayrı kg, desi ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup illere göre değişkenlik göstermektedir. Diğer taraftan Ambar Taşımacılık birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça birim maliyet azalma göstermekte olup Maraş Nakliye Fiyatlarımız ise özelde piyasanın daima altındadır.


Kahramanmaraş Ambar Fiyatı Ödeme Yöntemi

     Kahramanmaraş nakliyat ambarı firması olarak müşterilerimize Alıcı Ödeme (teslimatta), Gönderici (Peşin ödeme) ya da fatura Havale/EFT yolu gibi esnek ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Ve dahası sürekli müşterimize Vadeli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu harika sisteme siz de dahil olabilirsiniz.