kahramanmaraş ambari

Dulkadiroğlu Ambarı

Dulkadiroğlu Ambarı, müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda Dulkadiroğlu Ambar taşımacılığı olarak güvenli olarak ulaştırılabilmektedir.

DULKADİROĞLU KOMPLE NAKLİYE TAŞIMACILIK

Şirketimiz, Dulkadiroğlu Ambarı Anadolu Yakası nakliyesi ile müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malları yine müşterilerimizin belirlediği depo, antrepo, fabrika ve vb. gibi yerlerden direkt olarak aktarma yapmaksızın müşteri irsaliyesindeki belirtilen adrese teslim şeklindedir.

İSTANBUL DULKADİROĞLU KOMPLE NAKLİYAT

Dulkadiroğlu Ambarı İkitelli, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Dulkadiroğlu Ambarı ve Kahramanmaraş İstanbul Ambar hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Kahramanmaraş Ambar seferleri düzenlemektedir.

İSTANBUL DULKADİROĞLU PARÇA YÜK NAKLİYESİ

Dulkadiroğlu Taşımacılık olarak bizler, yüklerinizi izleyeceğimiz güzergah doğrultusunda, eşyaların araçtan indirilmesi sırasına göre (önce indirilecek yük, aracımıza en son sırada yüklenerek) yükleme yapıyoruz. Eşyalarınızın sizin adınıza envanterini çıkartıyoruz. Bu sayede, güzergah boyunca sırası ile hazırladığımız envanter doğrultusunda indirme ve teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul Dulkadiroğlu arası parsiyel parça yük nakliyesi..

KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU KOMPLE NAKLİYAT

Gebze Dulkadiroğlu Ambarı, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda K.Maraş Dulkadiroğlu ve Kahramanmaraş İstanbul Ambar hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Kahramanmaraş Ambar seferleri düzenlemektedir.

DULKADİROĞLU AMBARI TESLİM SÜRESİ?

DULKADİROĞLU AMBARI hizmetleri kapsamında teslimat sürelerimiz;

  • İstanbul Dulkadiroğlu Parça yük ‘parsiyel’ teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Dulkadiroğlu Ambar yükü teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Dulkadiroğlu Komple yük teslimat süresi 48 saattir.

DULKADİROĞLU AMBARI FİYATLARI?

Kahramanmaraş Ambarı taşımacılığı fiyatlarımız palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs. gönderileriniz için ayrı ayrı kg, desi ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup illere göre değişkenlik göstermektedir. Diğer taraftan Ambar Taşımacılık birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça birim maliyet azalma göstermekte olup Maraş Nakliye Fiyatlarımız ise özelde piyasanın daima altındadır.

DULKADİROĞLU AMBAR FİYATI ÖDEME YÖNTEMİ

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Ambarı Nakliye firması olarak müşterilerimize Alıcı Ödeme (teslimatta), Gönderici (Peşin ödeme) ya da fatura Havale/EFT yolu gibi esnek ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Ve dahası sürekli müşterimize Vadeli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu harika sisteme siz de dahil olabilirsiniz.