Afşin Ambarı

Afşin Ambarı, müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda Afşin Ambarı taşımacılığı olarak güvenli olarak ulaştırabilmektedir.

KAHRAMANMARAŞ NAKLİYAT AMBARI

Şirketimiz, Afşin Ambarı nakliyesi ile müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malları yine müşterilerimizin belirlediği depo, antrepo, fabrika ve vb. gibi yerlerden direkt olarak aktarma yapmaksızın müşteri irsaliyesindeki belirtilen adrese teslim şeklindedir.

İSTANBUL KAHRAMANMARAŞ KOMPLE NAKLİYAT

Afşin İstanbul Ambarı, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Afşin Ambarı ve Kahramanmaraş İstanbul Ambar hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Kahramanmaraş Ambar seferleri düzenlemektedir.

GEBZE KAHRAMANMARAŞ KOMPLE NAKLİYAT

Gebze Afşin Ambarı, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye genelineambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Afşin Ambarı ve Kahramanmaraş İstanbul Ambar hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Kahramanmaraş Ambar seferleri düzenlemektedir.

AFŞİN AMBARI TESLİM SÜRESİ?

AFŞİN AMBARI hizmetleri kapsamında teslimat sürelerimiz;

  • İstanbul Kahramanmaraş Parça yük ‘parsiyel’ teslimat süresi 60 saattir.
  • İstanbul Kahramanmaraş Ambar yükü teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Kahramanmaraş Komple yük teslimat süresi 48 saattir.

AFŞİN AMBARI FİYATLARI?

Kahramanmaraş Ambar taşımacılığı fiyatlarımız palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs. gönderileriniz için ayrı ayrı kg, desi ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup illere göre değişkenlik göstermektedir. Diğer taraftan Ambar Taşımacılık birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça birim maliyet azalma göstermekte olup Maraş Nakliye Fiyatlarımız ise özelde piyasanın daima altındadır.

AFŞİN AMBAR FİYATI ÖDEME YÖNTEMİ

Kahramanmaraş Afşin Ambarı Nakliye firması olarak müşterilerimize Alıcı Ödeme (teslimatta), Gönderici (Peşin ödeme) ya da fatura Havale/EFT yolu gibi esnek ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Ve dahası sürekli müşterimize Vadeli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu harika sisteme siz de dahil olabilirsiniz.